خودکار چند رنگ پسرانه که جوهر آن نامرئی می شود

فواید نوشتن با خودکار چند رنگ پسرانه ، که در آن کارکردهای اساسی فکری کنار گذاشته می‌شود تا جای خود را به ناخودآگاه بدهد، در این است که به ناخودآگاه اختیار می‌دهد و نیروی خلاق انسان پرورش می‌یابد.

در نوشتن خودکار، فرآیند فکری مبتنی بر توجه، حافظه، هوش و زبان دخالتی ندارد. این یک نوشته ناخودآگاه است که از طریق آن انواع پیام ها مخابره می شود.

این در مورد اجازه دادن به ناخودآگاه است تا ظهور کند تا ظرفیت اختراع جریان یابد. در نوشتن خودکار، مداد روی کاغذ قرار می‌گیرد و فرد شروع به نوشتن می‌کند و افکار را آزادانه بیرون می‌دهد.

این نوع نوشتار اساساً در حالت آگاهی تغییر یافته انجام می شود، تا افکار یا ادراکات آزادانه و بدون دخالت بیش از حد فرآیندهای ذهنی در آن “ظهور” کنند.

در نوشتن خودکار هیچ سانسور اخلاقی یا اجتماعی وجود ندارد، فقط ناخودآگاه است که خود را در خالص ترین حالت خود نشان می دهد، کاملاً از خودآگاه جدا شده است.

آنچه از این قطع ارتباط به دست می آید به اعمال خلاقانه برنامه ریزی نشده نسبت داده می شود. اراده نویسنده ناپدید می شود و فرآیند خلاقانه عاری از سانسور پدیدار می شود.

سوررئالیست ها، به رهبری آندره برتون، استدلال کردند که این روند شاعر را از سرکوب آگاهی رها می کند. این تأثیر محدود کننده ای بر ناخودآگاه می گذارد که قدرت خلاقیت انسان را محدود می کند. آزادی شاعران موضوع اساسی این پیشنهادات بود که مربوط به نیمه اول قرن بیستم است.

“در نوشتن خودکار، مداد روی کاغذ قرار می‌گیرد و فرد شروع به نوشتن می‌کند و افکار را آزادانه بیرون می‌دهد.”

بسیاری از رسانه ها ادعا می کنند که از طریق نوشتن خودکار، بدن خود را قرض می دهند تا ارواح بتوانند خود را ابراز کنند. به نوعی، نوشتن خودکار نوعی کانال بیان برای آن نوع انرژی معمولی فراروانشناسی خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.