۸ مزیت برتر سیم مسی ارت تولید داخلی در مقایسه با نمونه های وارداتی آن!

ما تمام اندازه‌های سیم مسی را برای اتصال به زمین به روشی که به‌درستی روکش شده است ارائه می‌کنیم. سیم‌های ارت برای ایجاد اتصال زمین ایمنی در محل سکونت استفاده می‌شوند ما اغلب هنگام دست زدن به یخچال یا درب، حتی اگر دیوار، برق گرفتیم. این به دلیل اتصال زمین بد است.

سیم ارت یک مسیر جایگزین برای جریان جریان فراهم می کند تا کاربران را از شوک الکتریکی نجات دهد.

اصولاً در ارتینگ سیم مسی ارت از تمامی قطعات فلزی تجهیزات الکتریکی ارت می شوند به این ترتیب جریان الکتریکی کاهش می یابد و احتمال برق گرفتگی به حداقل می رسد. این روزها از صفحات و سیم های مسی ارتینگ بیشتر برای ارتینگ استفاده می شود تا آلومینیوم.

مواد خام به شکل هادی مسی جامد عرضه می شود – به شکل دایره ای موجودی خوراک توجه کنید که باید از طریق ماشین آلات تولیدی در پیکربندی نوار مسطح پردازش شود.

سیم مسی ارت

دستگاه Conform مس را به شکل نوار مسطح پردازش می کند و می تواند از قبل در ابعاد اختیاری تنظیم شود. بررسی های تعمیر و نگهداری هفتگی دستگاه Conform شامل تمیز کردن کلی، بررسی سطح روغن گیربکس، بررسی روغن خنک کننده توپی، بررسی آب خنک کننده هاب و اطمینان از عدم نشتی آب یا لوله های هیدرولیک است.

هادی مسی دایره‌ای از سیم پیچ به دستگاه Conform تغذیه می‌شود – هادی از پیکربندی دایره‌ای به پیکربندی مسطح است که طیفی از نوارهای زمین مسی مسطح از عرض 12.5 میلی‌متر تا 50 میلی‌متر را تولید می‌کند.

از نرم افزارهای کامپیوتری مانند CDEGS می توان برای محاسبه زمین و زمین سیستم قدرت استفاده کرد.

مدیران دارایی باید سطح حفاظت سایت مورد نیاز را بسته به سطح مقطع هادی مورد نیاز برای تامین زمین موثر و حفاظت در برابر صاعقه محاسبه کنند.

روش‌های بهبود زمین و زمین پست ولتاژ بالا با اندازه‌گیری‌های پشتیبانی از مقاومت زمین و مدل‌های محاسباتی برای شبیه‌سازی احتمال افزایش پتانسیل زمین (GPR) به دلیل نوسانات جریان تزریقی، ملاحظات کلیدی در ارائه حفاظت موثر صاعقه و زمین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.